Pomysł na wyjazd integracyjny? Wybierz idealne miejsce!

0
60

Wyjazd integracyjny to znakomita okazja do zacieśnienia relacji między pracownikami i stworzenie jeszcze lepszej atmosfery w twojej firmie! Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiednie miejsce? Lokalizacja? Przestrzeń? Dodatkowe atrakcje? Sprawdźmy!


Miejsce poza miastem

Doświadczenie wielu dużych firm pokazują, że na wyjazdy integracyjne świetnie nadają się miejscówki zlokalizowane poza miastem, najlepiej na łonie przyrody. Pracownicy choć zorientowani na integrację i wspólne biesiadowanie, muszą mieć też przestrzeń gdzie będą mogli poczuć się swobodnie np. po to by zadzwonić do rodziny.

Moc atrakcji

Integracji pracowników znakomicie służy rywalizacja drużynowa. To podczas zawodów sportowych i innych aktywności fizycznych przełamywane są lody, a uczestnicy są zmuszeni – czy tego chcą czy nie – do interakcji i nawiązywanie kontaktu. Dlatego warto przed każdym wyjazdem sprawdzić ofertę ośrodka, do którego się wybieramy. Wśród atrakcji zwróćmy uwagę m.in. na basen, pole do gry w paintball, boisko do siatkówki i piłki nożnej czy strzelnicę.

Gdzie szukać?

Najpierw sprawdź z jakich miejsc korzysta zaprzyjaźniona konkurencja. Warto skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi w tych firmach za organizację wyjazdu i zapytać o opinie. Dobrym rozwiązaniem jest też wyszukanie atrakcyjnych miejsc przez Internet poprzez wpisanie odpowiedniej frazy.

Propozycja na Śląskie

Wskazane powyżej warunki znakomicie wypełnia oferta resort Strzelnica, kompleksu położonego niedaleko wsi Kochcice w województwie śląskim. To nie tylko hotel, ale też przestrzeń wyposażona w wiele udogodnień m.in. strzelnicę myśliwską i sportową, tort gokartowy, pole paintballowe, park linowy, chaty grillowe czy też park adrenaliny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here