Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów wygrywają z mistrzyniami Polski

0
36

Zawodniczki z Rzeszowa już po raz drugi w tym sezonie pokonały Chemika Police, obecnego mistrza Polski. Niedzielne spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla siatkarek z Developresu SkyRes Rzeszów.

W ostatnim meczu z Chemikiem Police, siatkarki z Rzeszowa pewnie pokonały rywalki wynikiem 3:0. Wczorajsza rozgrywka była już bardziej wyrównana. Pierwszy set zdecydowanie należał do siatkarek z Chemika Police, które wygrały go wynikiem 10:25. Kolejne części meczu były już bardziej wyrównane, co ostatecznie doprowadziło drużyny do piątego seta. W tie-breaku lepsze okazały się rzeszowianki, które wygrały tę partię meczu 15:11. Nie pomogły nawet trzy zmiany, na które zdecydował się trener Marcelo Abbondanza.
Siatkarki z Developresu SkyRes Rzeszów plasują się obecnie na trzeciej pozycji w tabeli. Drużyna wciąż nie straciła szansy na pierwszą lokatę.