Legionowo zdobyte przez piłkarzy ręcznych SRS Czuwaj

0
65

7 kwietnia odbyło się bardzo emocjonujące i pełne dramatycznych sytuacji spotkanie. Piłkarze ręczni SRS Czuwaju pokonali prawdopodobnie przedostatnią przeszkodę na drodze do mistrzostwa grupy C I-ligowych rozgrywek.

Zawodnicy wyszli na parkiet zmotywowani i skoncentrowani. Doskonale wiedzieli, że wygrana znacznie ich przybliży do wymarzonego celu. W 10 minucie prowadzili jedynie 7:6. Czuwajowcy nie potrafili poradzić sobie z duetem Michał Grabowski – Wiktor Jędrzejewski, którzy co chwilę dziurawili siatkę. Wydawało się, że pierwsza połowa będzie przegrana. Udało się jednak zremisować i skończyła się z wynikiem 18:18.

Przez długie fragmenty drugiej odsłony przeważali goście. Utrzymywali stałą przewagę bramkową, wahającą się między dwiema a czterema bramkami. Gospodarze postawili wszystko na jedną kartę i rozpoczęli szaleńczą pogoń za rywalem. W 56 minucie doprowadzili do remisu 33:33. Na 69 sekund przed finałem wynik na 35:34 ustalił T. Kulka! Ostatnia akcja należała do legionowian i na 12 sekund przed końcem wywalczyli rzut karny, który niestety nie był celny. Mecz był naprawdę emocjonujący! Widzów było 200.