Trwa głosowanie na strażaka Podkarpacia! Możesz zgłosić jednostkę OSP, młodzieżową drużynę czy strażaka

0
51

Zarząd Wojewódzki Związku Ochotniczych Straż Pożarnych RP nagrodzi strażaków ochotników, jednostki OSP oraz młodzieżowe drużyny pożarnicze z całego województwa. Czekają nagrody finansowe, które zostaną wręczone w Warszawie 18 maja podczas ogólnopolskiej gali FLORIANY 2019.

Tegoroczna edycja strażackiego plebiscytu będzie wyjątkowa! Zwycięzcy odbiorą nagrody w Warszawie podczas gali finałowej konkursu FLORIANY 2019, w którym przyznawane są tzw. strażackie oscary. Zasięg plebiscytu również jest wyjątkowy. Głosowanie prowadzone jest jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci wybierani są na każdym poziomie – powiatowym, wojewódzki, ogólnopolskim.

Plebiscyt ten prowadzony jest pod patronem Zarządu Wojewódzkiego ZOSP PR, lecz także we współpracy z Zarządu Głównym ZOSP RP i pod patronem Waldemara Pawlaka, prezesa Zarządu Głównego.

W piątek, 22 marca wystartowało głosowanie w pierwszym etapie i będzie trwać do środy, 17 kwietnia. W piątek, 19 kwietnia rozpocznie się głosowanie na wojewódzkim szczeblu akcji, które potrwa aż do piątku, 26 kwietnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here