Śluby na plaży? Czemu nie!

0
12

Przygotowania do ślubu są bardzo pracochłonne. Zamawianie sali, lista gości, salon sukien ślubnych… Katowice, Warszawa, Kraków – niezależnie od miejsca, obowiązków jest dużo i szybko z przyjemności przygotowania stają się stresem. A może jednak zrobić coś inaczej? Zaplanuj ślub w plenerze, aby był niezapomniany! A żmudne przygotowania zamienią się w przygodę!

Jakie na plener suknie ślubne? Katowice i Warszawa zapraszają do salonów!

W plenerze możesz wykorzystać zarówno tradycyjną suknię ślubną, pełną ozdobników, jak i stylizowane proste kreacje. Pierwsze z nich znajdziesz w niemal każdym salonie. Warto jest jednak pamiętać by dopasować strój do pogody. Jeśli planujesz ślub latem, bądź przygotowana na upały i wybierz sukienkę z lekkiej tkaniny. Jednak pamiętaj, że pogoda może się załamać, a wieczory bywają zimne. Dlatego koniecznie wybierz odpowiednie okrycie pasujące do sukni.

Na stylizowane na sielankę wesele będą pasować proste suknie ślubne, z minimum dekoracji. Koronki zamień na proste materiały, a welon na wianek z kwiatów. Zamiast róż jako dekoracji użyj polnych kwiatów, a posiłki podaj lekkie i ekologiczne. Taka sielankowa stylizacja na pewno zapadnie w pamięć zarówno Tobie, jak i Twoim gościom. Jest to też doskonałe rozwiązanie dla pań, które niezbyt pewnie się czują w szykowanych sukniach i niekoniecznie chcą wystawnego bufetu dla tysiąca gości.

Pamiętaj o butach! Szpilki mogą wyglądać szykownie, jednak jeśli zamierzasz bawić się na piasku lub na trawie, wygodniejsze będą buty na płaskim obcasie. Miej ze sobą dwie pary, a dzięki temu nie zmęczysz się i będziesz mogła tańczyć do białego rana!

Jak zrobić, aby ślub był niezapomniany?

Bardzo ciekawą pamiątką ze ślubu będą fotoobrazy na płótnie. Możecie wybrać dowolne zdjęcie z tych zrobionych podczas wesela. Proponujemy romantyczne ujęcie waszej dwójki, fotkę z najbliższymi przyjaciółmi lub ślubną aranżację w otoczeniu przyrody. Później takie zdjęcie możecie wydrukować na płótnie – zapewni to szczególną jakość i ciekawą fakturę. Taki obraz możecie powiesić w sypialni lub pokoju dziennym, aby przypominały wam o tej cudownej chwili przez następne lata!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here