Notesy reklamowe – dlaczego warto wybrać do firmy?

0
176

Szukasz ciekawego rozwiązania marketingowego do Twojej firmy, a zarazem chcesz, by było to coś użytecznego? Notesy reklamowe to dobry pomysł! Sprawdź dlaczego warto postawić na taki pomysł.

Identyfikacja wizualna

To największa zaleta takiego rozwiązania, która pomaga w zwiększeniu rozpoznawalności firmy. Dzięki notesom z nadrukowanym logo firmy i chwytliwym hasłem reklamowym, Twoi pracownicy będą budować pozytywny wizerunek firmy w trakcie codziennej pracy. W dodatku na spotkaniach biznesowych notesy na biurku będą wzmacniać przeświadczenie Twoich klientów o silnej pozycji i marce przedsiębiorstwa.

Praktyczne i na wiele zastosowań

Notesy reklamowe są tanie i praktyczne. Mogą stanowić znakomite miejsce do spisywania codziennej listy zadań lub jako notatnik, w którym zapiszesz najważniejsze spotkania lub pomysły „do zrealizowania na później”. Dlatego zadbaj, by notesy były opatrzone w barwy Twojej firmy. Większość producentów notesów gwarantuje spersonalizowane dopasowanie kolorystyki i kształtu – według potrzeb klientów.

Świetne na prezent

Dwa powyższe walory dają znakomitą okazję do obdarowania notesami reklamowymi nie tylko Twoich klientów, ale też zaprzyjaźnionych współpracowników, z innych firm. Atrakcyjne notesy będą znakomitymi prezentami i pozytywnie wpłyną na postrzeganie Ciebie i Twojej marki przez osoby z zewnątrz.

Indywidualny projekt

Przed dokonaniem wyboru, zastanów się, jak powinien wyglądać Twój wymarzony notes. Czy powinien być w kratkę, linie, czy może po prostu gładki. Dobrze przemyśl, jaki dane powinny pojawić się w stopce i nagłówku. Ważny jest też oczywiście rozmiar. Formaty notesów reklamowych są przeróżne. Od A4, przez A5, A6, po A7. Również jego grubość zależy od indywidualnych oczekiwań, a rozpiętość wynosi od 25 do 100 kartek. Ciekawym zastosowaniem są notesy klejone bez okładki. Takie modele sprawią, że nie zgubisz żadnej kartki z notatkami. Wszystkie ważne informacje będą przechowywane na kartkach połączonych ze sobą klejem, które w razie takiej konieczności mogą zostać oderwane bez żadnych problemów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here